DOMIH – Blog Hydrauliczny

DOMIH – Domowe Instalacje Hydrauliczne – blog hydrauliczny o instalacjach: woda, kanalizacja, gaz, ogrzewanie, centralne odkurzanie, rekuperacja. Znajdziesz tu opisy systemów zgrzewanych, lutowanych i zaprasowywanych. Ponadto opisuję instalację, w taki sposób, aby treść dla Ciebie była w przyjaznej formie. Podsumowując, znajdziesz tu wszystkie informację na temat instalacji hydraulicznych w Twoim domu. Pamiętaj, aby zostawić swój adres E-mail abyśmy mogli poinformować Cię o nowych wpisach na blogu.


DOMIH


DOMIH to skrót od “Domowe Instalacje Hydrauliczne”. Blog jest poświęcony każdej instalacji jaką możesz spotkać w polskich domach.

  • Instalacja wodociągowa
  • Kanalizacyjna instalacja
  • Instalacja gazowa
  • Systemy grzewcze

A Ponadto:

  • Rekuperacja
  • Centralne odkurzanie

Autor bloga

Cześć, jestem Rafał Mróz.  Z branżą hydrauliczną jestem związany od ponad 15-stu lat. Wykonywałem wszelkiego rodzaju instalacje hydrauliczne w różnych obiektach: mieszkalnych i usługowych. Obecnie profesjonalnie zajmuje się sprzedażą i doborem elementów domowych instalacji hydraulicznych. Przez lata doświadczeń przyczyniłem się do wielu projektów, które pomogły moim klientom osiągnąć ich cele. Regularnie biorę udział w szkoleniach, kursach, targach i innych wydarzeniach związanych z branżą hydrauliczną.

Zapraszam Cię to pogłębiania wiedzy o instalacjach hydraulicznych w Twoim domu.

Obecnie pracuję na etacie w dużej hurtowni hydraulicznej, dlatego już teraz jestem do Twojej dyspozycji, jeśli chodzi o wycenę materiałów hydraulicznych.

Potrzebujesz materiały hydrauliczne w dobrych cenach to zapraszam do kontaktu.

A wiesz ile zarabia Hydraulik?

Z czego korzystam?

Telefon : Xiaomi Redmi Note 8T